Aktualizacja Produktów

2012-02-16

 

Buzil: 
Ważną informacją dotyczącą asortymentu firmy Buzil jest fakt, iż  żel do higienicznej dezynfekcji rąk - G596 Budenat mano uzyskał w październiku 2011 dopuszczenie Ministerstwa Zdrowia do obrotu śrokiem biobójczym (4546/11). G596- Budenat mano, wykazuje się działaniem bakterio-, grzybo- i wirusobójczym. Polecany jest do stosowania w przychodniach lekarskich, szkołach, przedszkolach.

Zapraszamy do zakładki „Nowości”  w katalogu firmy Buzil.

Buzil: 

Buzil:

Ważną informacją dotyczącą asortymentu firmy Buzil jest fakt, iż  żel do higienicznej dezynfekcji rąk - G596 Budenat mano uzyskał w październiku 2011 dopuszczenie Ministerstwa Zdrowia do obrotu śrokiem biobójczym (4546/11). G596- Budenat mano, wykazuje się działaniem bakterio-, grzybo- i wirusobójczym. Polecany jest do stosowania w przychodniach lekarskich, szkołach, przedszkolach.Zapraszamy do zakładki „Nowości”  w katalogu firmy Buzil.

Kosmet-Rokita:

Szczególnie polecana i godna uwagi wśród produktów Kosmet-Rokita, jest nowa seria  chemii profesjonalnej- linia   „ ROKO GOLD”. Więcej informacji na temat produktów znajdziecie Państwo w  załączonym katalogu. 

Powrót do poprzedniej strony
Copyright © 2011 B-Dystrybucja. All rights reserved.
Realizacja SINTE